Uprzejmie informuję całą społeczność akademicką oraz Partnerów spoza Uniwersytetu, że J.M. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach – prof. dr hab. Tamara Zacharuk, wyraziła zgodę na zorganizowanie w dniach 18-21.10.2018r., dwudziestej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki.

Mając zgodę i rektorskie wsparcie, w imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszam wszystkich zainteresowanych do składania propozycji wykładów, pokazów, ćwiczeń, seminariów, wystaw, sesji tematycznych i konferencji, które chcielibyście Państwo zamieścić w programie Festiwalu. Każdy, kto ma dobry pomysł i chciałby zrealizować go w ramach festiwalowego upowszechniania wiedzy, będzie mile widziany. Organizatorom, zależy szczególnie na różnorodności dziedzin i dyscyplin naukowych oraz form przekazu wiedzy, ponieważ w różnorodności tkwi tajemnica powodzenia tej edukacyjnej imprezy.

Zorganizujmy wspólnie kolejny Festiwal Nauki i Sztuki, którego dwudziesta edycja zbiega się w czasie z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez nasz Kraj oraz z pięćdziesiątymi urodzinami naszego Uniwersytetu, w roku akademickim 2018/2019.

Zapraszam zainteresowane osoby do programowej i organizacyjnej współpracy.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Agnieszka Prusińska

Uwaga.
Propozycje (formularz zgłoszeniowy do pobrania) do programu można zgłaszać nie później niż do 10 września 2018 r. Wcześniejsze zgłoszenie ułatwi pracę nad konstrukcją programu.

DOC fileFormularz zgłoszeniowy (do pobrania)

Skład Komitetu Organizacyjnego XX Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach:

• dr Agnieszka Prusińska, Wydział Nauk Ścisłych,  tel. 25 6431076, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.przewodnicząca,
  • dr Ryszard Kowalski, Wydział Przyrodniczy,
  • dr Danuta Kroczewska, Wydział Nauk Ścisłych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Marzena Stańska, Wydział Przyrodniczy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Adriana Pogoda-Kołodziejak, Wydział Humanistyczny, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • mgr Bartłomiej Suchodolski, Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sławomir Kordaczuk, zastępca dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach,
  • Sławomir Miernicki, nauczyciel I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach.

Patroni:

Rada Upowszechniania Nauki

logo_stn

Sponsorzy Festiwalu:

logo_siedlec

Miasto Siedlce
  logo zuo logo_lasy_panstwowe
 Nadleśnictwo Siedlce

Herb Powiatu Siedleckiego

Patroni medialni:

LOGO PORTAL PL

LOGO 2016 new krzywe