Uprzejmie informuję całą społeczność akademicką oraz Partnerów spoza Uniwersytetu, że przy poparciu J.M. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach – prof. dr hab. Tamary Zacharuk, w dniach 17-20.10.2019r. zorganizowany zostanie XXI Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlach.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszam wszystkich zainteresowanych do składania propozycji wykładów, pokazów, ćwiczeń, seminariów, wystaw, sesji tematycznych i konferencji, które chcielibyście Państwo zamieścić w programie Festiwalu. Każdy, kto ma dobry pomysł i chciałby zrealizować go w ramach festiwalowego upowszechniania wiedzy, będzie mile widziany. Organizatorom, zależy szczególnie na różnorodności dziedzin i dyscyplin naukowych oraz form przekazu wiedzy, ponieważ w tej różnorodności właśnie tkwi tajemnica powodzenia naszej edukacyjnej imprezy.

W tegorocznej edycji chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na zanieczyszczenie środowiska i jego wpływ na zdrowie mieszkańców naszego miasta i regionu. Mamy nadzieję, że dowiemy się w trakcie festiwalowych zajęć, co możemy zrobić w tej dziedzinie, aby nam wszystkim żyło się zdrowiej.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Agnieszka Prusińska

Uwaga.
Propozycje (formularz zgłoszeniowy do pobrania) do programu można zgłaszać nie później niż do 5 września 2019 r. Wcześniejsze zgłoszenie ułatwi pracę nad konstrukcją programu.

DOC fileFormularz zgłoszeniowy (do pobrania)

Skład Komitetu Organizacyjnego XXI Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach:

• dr Agnieszka Prusińska, Wydział Nauk Ścisłych,  tel. 25 6431076, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.przewodnicząca,
  • dr Ryszard Kowalski, Wydział Przyrodniczy,
  • dr Katarzyna Kowalcze, Wydział Przyrodniczy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Danuta Kroczewska, Wydział Nauk Ścisłych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Adriana Pogoda-Kołodziejak, Wydział Humanistyczny, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Marzena Stańska, Wydział Przyrodniczy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Bartłomiej Suchodolski, Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •     Sławomir Kordaczuk, p.o. dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach.