Uprzejmie informuję całą społeczność akademicką oraz Partnerów spoza Uniwersytetu, że przy poparciu J.M. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach – prof. dr hab. Tamary Zacharuk, w dniach 17-20.10.2019r. zorganizowany zostanie XXI Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlach.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszam wszystkich zainteresowanych do składania propozycji wykładów, pokazów, ćwiczeń, seminariów, wystaw, sesji tematycznych i konferencji, które chcielibyście Państwo zamieścić w programie Festiwalu. Każdy, kto ma dobry pomysł i chciałby zrealizować go w ramach festiwalowego upowszechniania wiedzy, będzie mile widziany. Organizatorom, zależy szczególnie na różnorodności dziedzin i dyscyplin naukowych oraz form przekazu wiedzy, ponieważ w tej różnorodności właśnie tkwi tajemnica powodzenia naszej edukacyjnej imprezy.

W tegorocznej edycji chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na zanieczyszczenie środowiska i jego wpływ na zdrowie mieszkańców naszego miasta i regionu. Mamy nadzieję, że dowiemy się w trakcie festiwalowych zajęć, co możemy zrobić w tej dziedzinie, aby nam wszystkim żyło się zdrowiej. Dbajmy o naszą Planetę dla przyszłych pokoleń!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Agnieszka Prusińska

 


Uwaga.
Propozycje (formularz zgłoszeniowy do pobrania) do programu można zgłaszać nie później niż do 10 września 2019 r. Wcześniejsze zgłoszenie ułatwi pracę nad konstrukcją programu.

 

DOC fileFormularz zgłoszeniowy (do pobrania)Skład Komitetu Organizacyjnego XXI Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach:

  • dr Agnieszka Prusińska, Wydział Nauk Ścisłych,  tel. 25 6431076, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.przewodnicząca,
  • dr Ryszard Kowalski, Wydział Przyrodniczy,
  • dr Katarzyna Kowalcze, Wydział Przyrodniczy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Danuta Kroczewska, Wydział Nauk Ścisłych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Adriana Pogoda-Kołodziejak, Wydział Humanistyczny, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Marzena Stańska, Wydział Przyrodniczy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Bartłomiej Suchodolski, Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •     Sławomir Kordaczuk, p. o. dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach.

https://www.facebook.com/Festiwal-Nauki-i-Sztuki-w-Siedlcach-749374248522351/


Patroni:

       
 Rada Upowszechniania Nauki
 
logo_stn
 
 
 
Logo FN Couleur
 
 
 

logo siedlec
Miasto Siedlce

 Herb Powiatu Siedleckiego

Starostwo Powiatowe w Siedlcach
 logo pth
   


Sponsorzy Festiwalu:

 
     
 logo UPH   logo cm
Herb Powiatu Siedleckiego
Starostwo Powiatowe w Siedlcach
 
 

 


Patronat medialny:

       
LOGO PORTAL PL
 
LOGO 2016 new krzywe
 
 logo eska
       logo echo katolickie
 
         


Partnerzy:

       
logo cm
logo_muzeum_regionalne
 
logo stn
 logo biblioteka pedagogiczna  
         
 logo sp2

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie 
 PIS logo
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Siedlcach
 logo Ceglow
 straz pozarna  


logo pke 2